Корзина
+380674087377
Контакты
ТВВ Акцент
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380674087377Корпоративный телефон
+380662177987
+380444524030
Валерий
УкраинаКиев город Киев, бульвар Академика Вернадского д.4

Бетон,раствор


   Бетон - це головний будівельний матеріал століттями застосовуваний у будівництві. Призначений для будівництва монолітно-каркасних промислових і цивільних будинків, гідротехнічних, транспортних і ін. споруджень, виготовлення залізобетонних конструкцій. Основними компонентами бетону є: цемент, вода, заповнювачі і спеціальні добавки. Т.о. бетон являє собою композиційний матеріал, одержуваний у результаті формования і твердіння раціонально підібраної бетонної суміші.
   Перевагами бетону є: низький рівень витрат на виготовлення конструкцій у зв'язку з застосуванням місцевої сировини, можливість виготовлення збірних і монолітних конструкцій різного виду і призначення, можливість зведення конструктивних елементів з бетонуі з використанням спеціальних форм (опалубки) безпосередньо на будівельному майданчику, механізація та автоматизація готування бетону і виробництва конструкцій. Бетон довговічний і вогнестійкий, його щільність, міцність і інші характеристики можна змінювати в широких межах і одержувати матеріал із заданими властивостями.
 

в виде галереив виде списка