Корзина
+380674087377
Контакты
ТВВ Акцент
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380674087377Корпоративный телефон
+380662177987
+380444524030
Валерий
УкраинаКиев город Киев, бульвар Академика Вернадского д.4

Железобетонные изделия

Залізобетонні вироби (ЗБВ) завдяки універсальності і комплексу цінних властивостей, використовуються при будівництві житлових будинків, промислових будівель і об'єктів (плити перекриття, перемички, палі, фундаментні блоки стін), для створення доріг тимчасового і постійного користування (дорожні плити), для ремонту і прокладки теплових мереж.


Ряд переваг залізобетонних конструкцій пояснює, чому так широко використовується цей матеріал.


По-перше, бетон довговічний і добре чинить опір дії зовнішнього середовища.


По-друге, забезпечує захист арматури від корозії.


І, нарешті, завдяки надійному зчепленню бетону із сталевою арматурою обидва матеріали працюють спільно, що дає можливість найбільшою мірою використовувати фізико-механічні властивості кожного з них.


Основна перевага технології збірного залізобетону в тому, що ключові технологічні процеси відбуваються на заводі. Це дозволяє досягти високих показників по термінах виготовлення і якості конструкцій. Виготовлення попередньо напружених залізобетонних конструкцій можливо, як правило, тільки в заводських умовах.


Крім того, вартість залізобетонних конструкцій з урахуванням невеликих експлуатаційних витрат зазвичай нижче за вартість сталевих конструкцій того ж призначення, що важливо при будівництві.


Особливо ефективні конструкції із залізобетону в місцевостях з високою сейсмічністю.

в виде галереив виде списка
1 2 ... 9